Zdeněk Hajný
Úsvit I.
Id: 227002
olej/plátno, rozměr 42,5 x 37,5 cm, značeno s datací vpravo dole, drobné oděrky na rámu, publikováno v monografii autora od B. Mráze a K. Funka z roku 1998, strana 137
zobrazeno: 5219x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
84 234 Kč
Příhozy: 99