Zdeněk Hajný
V letu
Id: 269201
malba/plátno, rozměr 26 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
zobrazeno: 6503x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
39 090 Kč
Příhozy: 56