Zdeněk Hajný
Via Lucis
Id: 1859
olej na desce s celestiny, rozměr 90 x 120 cm, signováno vlevo dole, datováno 2008, zcela mimořádné dílo kombinované s polodrahokamy, přiložena kopie potvrzení o vlastnictví, původní stav
zobrazeno: 3005x
Vyvolávací cena:
49 000 Kč
98 000 Kč