Zdeněk Hajný
Z cyklu Kódy života
Id: 323601
strukturální malba/olej/plátno, rozměr 30 x 25 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 1533x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
70 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 48