Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci
Id: 325901
malba/plátno, rozměr 31 x 35,5 cm, značeno vpravo dole s datací, malba značně krakelovaná viz foto, lehce poškozený rám
zobrazeno: 6106x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
74 001 Kč
Příhozy: 56