Zdeněk Hajný
Začátek života
Id: 107001
malba/plátno, rozměr 30 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, majitel získal přímo od autora
zobrazeno: 8985x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
70 110 Kč
Příhozy: 90