Zdeněk Hajný
Zrození světla II
Id: 400501
olej/plátno, rozměr 35,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, získáno z ateliéru autora, publikováno v autorově monografii z roku 1992, č. 107
zobrazeno: 2390x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 115