Zdeněk Kleindienst
Milenci
Id: 68603
pastel/černý papír, velikost listu 33,5 x 23,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2004, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1991x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč