Zdeněk Miler
Krteček
Id: 407402
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 13,5 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4393x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 49