Zdeněk Miler
Krtek
Id: 484001
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 1864x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 000 Kč
Příhozy: 52