Zdeněk Miler
Krtek a loupežník
Id: 1629
malba pro animaci, rozměr ve výřezu 11 x 16 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5520x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
37 000 Kč