Zdeněk Miler
Krtek a motýl
Id: 452502
ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 21,5 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 993x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč