Zdeněk Miler
Krtek o vánocích
Id: 385105
kombinovaná technika/pastel/tuš/papír, rozměr listu 11,5 x 16,5 cm, neznačeno, výstavní razítko na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 21103x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč