Zdeněk Mlčoch
Razítka
Id: 13001
olej/plátno, rozměr 94,5 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, olištování nekompletní, drobně poškozená a zašpiněná malba, původní stav
zobrazeno: 2907x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
15 100 Kč