Zdeněk Mlčoch
Starý hrad
Id: 332504
olej/karton, rozměr 50 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
zobrazeno: 2722x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč