Zdeněk Mlčoch
Strahov
Id: 300407
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, původní štítek na zadní straně
zobrazeno: 4333x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 70