Čas na serveru 02:08:07

Zdeněk Mlčoch
Za úplňku

Id: 513501

Za úplňku

  •  / Za úplňku / Zdeněk Mlčoch
  •  / Za úplňku / Zdeněk Mlčoch
  •  / Za úplňku / Zdeněk Mlčoch

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 36 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 425x

Vyvolávací cena:

1 400