Zdeněk Mlčoch
Za úplňku
Id: 513501
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 36 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 469x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč