Zdeněk Netopil
Levitace
Id: 194810
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 89 x 64 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1572x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč