Zdeněk Prokop
Linky
Id: 72104
malba na plátně, rozměr 80 x 106 cm, signováno vlevo dole, datováno 90, lokálně protlačené plátno a krakelováno, rámováno
zobrazeno: 3102x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 300 Kč