Zdeněk Sigmund
Konvice s rybou
Id: 860
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 45,5 x 33,5 cm, signováno vlevo nahoře SIGMUND, paspartováno, původní stav
zobrazeno: 2774x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 200 Kč
18.3.2014, 20:50:00
18.3.2014 | 19:23 | 3 200 Kč |