Zdeněk Sigmund
Maják
Id: 211602
kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 3092x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 50