Zdeněk Sigmund
Plachetnice
Id: 211605
kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 2006x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 500 Kč