Zdeněk Sigmund
Útesy
Id: 211603
kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 2378x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 100 Kč
Příhozy: 54