Zdeněk Sigmund
V zátoce
Id: 211606
kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 2922x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
19 600 Kč
Příhozy: 59