Zdeněk Sigmund
Zátiší s konvicí
Id: 104
olej/plátno na kartonu, rozměr plátna 40 x 50 cm, signováno PD, původní stav, zaskleno
zobrazeno: 3180x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
28.11.2012, 20:30:00
10.11.2012 | 18:48 | 4 500 Kč |