Zdeněk Sigmund
Zátiší s kukuřicí
Id: 44201
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 18 x 44 cm, signováno vpravo dole, psapartováno, zaskleno, oděrky a rámu, původní stav
zobrazeno: 1714x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč