Zdeněk Sigmund
Zelená bárka
Id: 211604
kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1885x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 000 Kč