Zdeněk Sklenář
Bez názvu
Id: 466406
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 31 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, nerámováno
zobrazeno: 926x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč