Zdeněk Sklenář
Giuseppe Arcimboldo
Id: 185045
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 25,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 2341x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 500 Kč