Zdeněk Sklenář
Hrazany
Id: 278304
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2739x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 000 Kč