Zdeněk Sklenář
Řecký motiv
Id: 278303
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2171x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
11 601 Kč