Zdeněk Sklenář
Večerní krajina
Id: 965
litografie/papír, rozměr 23,6 x 30 cm, signováno vpravo dole Zd. Sklenář tužkou, datováno 45, slepotiskové razítko, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění
zobrazeno: 2594x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč