Zdeněk Sklenář
Zátiší
Id: 741
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 41 cm, signováno uprostřed dole Sklenář, datováno 76, č. 62/100, novodobě paspartováno, zaskleno, původní stav viz foto
zobrazeno: 3082x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 000 Kč