Zdeněk Sklenář
Žena
Id: 502603
litografie/papír, rozměr listu 33 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo
zobrazeno: 1270x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 388 Kč