Zdeněk Smetana
Křemílek a Vochomůrka
Id: 396201
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr většího listu 17,5 x 17,5 cm, menšího listu 17,5 x 10 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1398x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč