Zdeněk Smetana
Křemílek a Vochomůrka
Id: 484009
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr 20 x 30 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 129x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 500 Kč
2024,12-1,02,19,43,00
minimální příhoz 500 Kč
Příhozy: 48