Zdeněk Smetana
Rákosníček
Id: 442302
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 12 x 17 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, z Večerníčku Jak Rákosníček nedodal správné zahradnické počasí (stopáž cca 3:30)
zobrazeno: 1891x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 500 Kč