Čas na serveru 02:37:46

Zdeněk Smetana
Rákosníček

Id: 500005

Rákosníček

  •  / Rákosníček / Zdeněk Smetana

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, z dílu Rákosníček a hvězdy, Jak Rákosníček s Vodnářem zařídili, aby pršelo

zobrazeno: 3966x

Vyvolávací cena:

3 400

2024,09-1,10,19,44,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu