Zdeněk Strouhal
Škola ve Valticích
Id: 96807
olej/plátno, rozměr 67 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 77, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1700x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 65