Zdeněk Sýkora
Černobílá struktura
Id: 166204
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu cca 32,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3444x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 111 Kč