Zdeněk Sýkora
Linie
Id: 2191
serigrafie/papír, rozměr 32,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3259x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
6 501 Kč