Zdeněk Sýkora
Linie II.
Id: 1961
serigrafie/papír, č. 17/60, rozměr listu 69,5 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno 1980, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3108x
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
34 000 Kč