Zdeněk Sýkora
Struktura
Id: 203305
razítky ručně tištěná struktura/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4439x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč