Zdeněk Sýkora
Struktura
Id: 129505
razítky ručně tištěná struktura/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3895x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
56 000 Kč