Zdeněk Tůma
Půjčovna loděk (skica k dekoraci Ryba na suchu)
Id: 528207
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 48 cm, značeno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1006x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč