Zdeňka Burghauserová
Tanec
Id: 632
olej/plátno,rozměr plátna 43 x 60 cm, signováno vpravo dole, na rámu drobné oděrky, původní stav
zobrazeno: 3734x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 870 Kč