Zoltán Soltész
Zima
Id: 158301
olej/plátno, rozměr 64,5 x 79 cm, signováno vpravo dole azbukou, datováno 937, oděrky na rámu, obraz uprostřed proražen viz foto
zobrazeno: 1356x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
15.11.2018, 19:38:00
15.11.2018 | 19:25 | 5 000 Kč |