Zvonimír Eichler
Kytice
Id: 170105
olej/lepenka, rozměr 36 x 30 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně razítko výtvarného fondu a výstavní číslo
zobrazeno: 1398x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 700 Kč