Zvonimír Eichler
Políčka
Id: 89409
olej/plátno, rozměr 57,5 x 96 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1669x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč