Čas na serveru 12:30:04

Colt

Id: 526401

Colt

  •  / Colt / Jan Saudek
  •  / Colt / Jan Saudek
  •  / Colt / Jan Saudek

akryl/plátno fixované na lepence, rozměr 35 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, přiložen Certifikát pravosti vytvořený autorem

zobrazeno: 640x

Vyvolávací cena:
9 500

83 000

Účastníci: 19